ÖzUludağ Oto Çekici ve Kurtarıcı

Firmamız uzun yıllardır Bursa ve ilçerinde oto çekici ve oto kurtarıcı hizmetini vermektedir.Güvenilir hizmet, ekonomik fiyat

ÖzUluda Oto Çekici ve Oto Kurtarıcı

Oto Çekici ve Oto Kurtarıcı

Aracınızla yola çıktığınızda olası risklerle karşılaşabileceğiniz ihtimalini göz ardı etmemeniz gerekir. Ülkemizde trafik kazası oranı ne yazık ki çok fazladır. Bunun bilincinde olmalı ve önlemler alınmalıdır. Bunun dışında aracın uzun ya da kısa yolda arızalanması, yakıtsız kalması, çalınması gibi durumlarda yardıma ihtiyacınız olacaktır. Aracın yolda kalması ya da arızalanması durumunda aracın alınarak en yakın anlaşmalı servise götürülmesi. Bu taşıma işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir fakat serviste yapılan işlemlerin ücretini bazı şirketler karşılarken bazıları karşılamaz.. Yakıtı biten aracın çekilmesi için hizmet sağlanır. Araç bölgenin en yakınında olan bezinciye çekilir.

Oto Yol Yardımı Nedir?

Ülkemizde aktif olarak kullanılan araç sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle Bursa, İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşanan hızlı artışla birlikte günün her saatinde trafikle karşılaşabiliyoruz. Bu durumun sonucu olarak, aracımızla yola çıktığımız andan itibaren olası bir riskle karşılaşma ihtimalimiz giderek artmaktadır. Trafikte bulunduğumuz süre içerisinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için birtakım önlemler almalıyız. Bunun dışında aracın uzun ya da kısa yolda arızalanması, yakıtsız kalması, çalınması gibi durumlarda yardıma ihtiyacınız olacaktır. Aracın yolda kalması veya arızalanması durumunda aracın alınarak en yakın anlaşmalı servise götürülmesini söyleyebiliriz. Bu taşıma işlemi ücretsiz yapılmaktadır fakat serviste yapılan işlemlerin bedelinin ödenmesi sigorta şirketleri arasında farklılık göstermektedir. Bazıları bu işlemlerin ücretlerini karşılarken, bazıları ise ücretlerin sorumluluğunu üstlenmemeyi tercih edebilirler.

ÖzUludağ Bursa Oto Çekici

bursa oto kurtarıcı
Oto Çekici

0541 725 88 66

bursa oto kurtarıcı
Oto Kurtarıcı

0541 725 88 66

bursa oto kurtarıcı
Oto Kurtarıcı

0541 725 88 66

bursa oto kurtarıcı
Oto Yol Yardımı

0541 725 88 66